Sportverenigingen 

1. Voetbal

EMBO (Eendracht Mechelen-Bovelingen Opheers)

Naam voorzitter De heer Frank Strauven
Telefoon 011 76 09 97 of 0496 23 03 69
E-mail info@advocaat-strauven.be
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Jurgen Vandevelde
Telefoon 0468 15 11 64
E-mail jurgenvandevelde@live.be
Website http://www.e-m-b-o.be
   

FC De Zwaluw Vechmaal

Naam voorzitter De heer Luc Maes
Telefoon /
E-mail lucmaes20@telenet.be
Website /
   

 

Naam secretaris Jos Vandevelde
Telefoon 0476 48 73 58
E-mail vandevelde_jos@telenet.be
Website /
   

K. Heers V.V.

Naam voorzitter De heer Ronald Porta
Telefoon 011 48 58 06 of 0478 49 20 99
E-mail ronald.porta@telenet.be
Website http://www.kheersvv.be
   

 

Naam secretaris Andre Vanswegenhoven
Telefoon 011 48 47 36 of 0497 41 08 50
E-mail houbey.vanswegenhoven@recordbank.be
Website http://www.kheers.be
   

Voetbal Veteranen R.C. Horpmaal

Naam voorzitter De heer Germain Coelmont
Telefoon 012 72 39 67 of 0499 40 81 84
E-mail germain.coelmont@telenet.be
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Philip Bronckaers
Telefoon 011 48 21 74 of 0478 50 42 78
E-mail philip.bronckaers@telenet.be
Website /
   

Voetbal Veteranen EMBO

Naam voorzitter De heer Kurt Grosemans
Telefoon 0495 20 85 97
E-mail Kurtgrosemans@telenet.be
Website http://www.e-m-b-o.be
   

 

Naam secretaris De heer Johan Hamers
Telefoon 0479 62 18 90
E-mail

johan.hamers1968@gmail.com

Website http://www.e-m-b-o.be
   

2. Handboogschieten

Handbooggilde Sint-Sebastiaan

Naam voorzitter Ivon Smisdom
Telefoon 011 48 42 57 of 0494 06 45 62
E-mail ivon.smisdom@telenet.be
Website http://users.telenet.be/sheheers
   

 

Naam secretaris Mevrouw Martine Vermeulen
Telefoon 0477 33 40 28
E-mail martine.vermeulen1@telenet.be
Website http://users.telenet.be/sheheers
   

3. Karate

Karate Nakayama Dojo

Naam voorzitter De heer Stijn Duchateau
Telefoon 0474 92 78 15
E-mail ducha26@gmail.com
Website http://www.nakayamadojoheers.be
   

 

Naam secretaris De heer Dirk Pauwels
Telefoon 0473 89 23 95
E-mail dirkdp.pauwels@gmail.com
Website http://www.nakayamadojoheers.be
   

4. Judo

Judo- en Jiu Jitsuschool Spartan Sport Heers

Naam voorzitter De heer Jeroen Putzeys
Telefoon 011 72 50 67 of 0483 20 13 92
E-mail jeroen@spartansport.be
Website http://www.spartansport.be
   

 

Naam secretaris Mevrouw Rita Brans
Telefoon 011 68 35 06
E-mail jeroen@spartansport.be
Website http://www.spartansport.be
   

5. Badminton

Badminton Respo Heers

Naam voorzitter De heer Wim Claesen
Telefoon  
E-mail  
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Tom Robijns
Telefoon 0497 41 72 61
E-mail trammeke@hotmail.com
Website /
   

 Badminton 50+ Heers

Naam voorzitter Mevrouw Marleen Engelen
Telefoon 0496 70 27 53
E-mail marleenengelen@telenet.be
Website /
   

 

Naam secretaris Mevrouw Marie-Hélène Claes
Telefoon 0479 67 24 72
E-mail mh.claes@telenet.be
Website /
   

6. Dans

Dans G Dance DC

Naam voorzitter De heer Joachim Ginette
Telefoon 0474 02 36 06
E-mail ginettejoachim@gmail.com
Website /
   

 

Naam secretaris Mevrouw Danielle Brugmans
Telefoon 0474 58 32 79
E-mail bruno.vanstraelen@telenet.be
Website /
   

7. Zaalvoetbal

 ZVK United Heers

Naam voorzitter De heer Roger Vanhaeren
Telefoon 0476 27 77 62
E-mail rogervanhaeren@hotmail.com
Website http://zvcunitedheers.weebly.com
   

 

Naam secretaris De heer Albert Paque
Telefoon 0477 28 43 71
E-mail albert.paque@pandora.be
Website http://zvcunitedheers.weebly.com
   

8. Mountainbike 

Naam voorzitter De heer Bart Mignolet
Telefoon 011 48 65 69 of 0475 52 65 69
E-mail bart.mignolet@skynet.be
Website http://www.heersmtbteam.be
   

 

Naam secretaris De heer Yves Vanherck
Telefoon 011 48 69 75
E-mail yves.vanherck@base.be
Website http://www.heersmtbteam.be
   

9. Wielertoeristenclubs

WTC De Zwaluw Heers

Naam voorzitter De heer Luc Coppers
Telefoon 011 72 46 35 of 0485 42 22 08
E-mail els.smolders123@telenet.be
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Bart America
Telefoon 012 21 31 75 of 0468 19 16 91
E-mail america.bart@telenet.be
Website /
   

 WTC Bovelingen

Naam voorzitter De heer Richard Missotten
Telefoon 011 48 53 16
E-mail /
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Jos Coenen
Telefoon 011 48 57 61
E-mail /
Website /
   

WTC De Hijgers Rukkelingen

Naam voorzitter De heer Eric Herckens
Telefoon 0496 12 71 42
E-mail eric.herckens@telenet.be
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Freddy Pirard
Telefoon 011 48 68 62 of 0494 19 78 40
E-mail freddy.pirard75@gmail.com
Website /
   

10. Wielerclubs

Wielerclub Ons Vermaak Bovelingen

Naam voorzitter De heer Mathieu Henkens
Telefoon 0498 23 35 17
E-mail henkens.mathieu@telenet.be
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Didier Thirion
Telefoon 011 48 27 35 of 0478 87 37 49
E-mail didier.thirion@sapagroup.com
Website /
   

Wielerclub De Vrije Jongens Bovelingen

Naam voorzitter De heer Bart Stevens
Telefoon 0479 23 21 80
E-mail bart-stevens2@telenet.be
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Rohnny Vandevelde
Telefoon 0476 89 79 96
E-mail rohnny.vandevelde@skynet.be
Website /
   

Wielerclub Wielervrienden Silex

Naam voorzitter De heer Eric Herckens
Telefoon 0496 12 71 42
E-mail eric.herckens@telenet.be
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Freddy Pirard
Telefoon 011 48 68 62 of 0494 19 78 40
E-mail freddy.pirard75@gmail.com
Website /
   


11. Paardrijden 

LRV Eburonen Vechmaal

Naam voorzitter De heer Herwig Dessers
Telefoon 0473 71 68 68
E-mail Herwig.dessers@telenet.be
Website http://www.lrvvechmaal.be
   

 

Naam secretaris Mevrouw Katrien Dubois
Telefoon  
E-mail info@lrvvechmaal.be
Website http://www.lrvvechmaal.be
   

LRV Eburoontjes 

Naam voorzitter De heer Gustav Verhagen
Telefoon 012 74 79 94 of 0486 77 87 74
E-mail guus.verhagen@skynet.be
Website http://www.lrvvechmaal.be
http://www.lrv.be
http://www.lrvweb.be
   

 

Naam secretaris De heer Stijn Vanormelingen
Telefoon 012 74 55 08 of 0488 16 99 51
E-mail stijn@dehorne.be
Website http://www.lrvvechmaal.be
http://www.lrv.be
http://www.lrvweb.be
   

12. Wandelclubs

Nordic Walkers De Gummipuffers

Naam voorzitter Mevrouw Elvire Biets
Telefoon 011 48 20 14 of 0496 74 38 32
E-mail elvire.biets@telenet.be
Website /
   

 

Naam secretaris Mevrouw Linda Quenis
Telefoon 011 48 61 65 of 0479 91 94 37
E-mail lindaquenis@skynet.be
Website /
   

13. Parasporten

Parasporten De Zuiderduif Gutschoven

Naam voorzitter De heer Roger Vandermeer
Telefoon 0472 59 57 09
E-mail roger.vandermeer@hotmail.be
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Georges Vandenrijn
Telefoon 011 48 23 06 of 0494 64 00 57
E-mail georges.vandenrijn@skynet.be
Website /
   

Parasporten De Snelle Duif Heers

Naam voorzitter De heer Gijsens Albert
Telefoon 0473 24 01 70
E-mail /
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Johan Derwael
Telefoon 011 48 64 34 of 0486 49 90 25
E-mail /
Website /
   

 Parasporten De Luchtklievers Bovelingen

Naam voorzitter De heer Eric Dupas
Telefoon 011 48 64 81 of 0495 43 13 61
E-mail eric.dupas@hotmail.com
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Kristof Vandergeeten
Telefoon 0478 20 96 12
E-mail /
Website /
   

14. Sjoelen

Sjoelclub De Schijf Heers

Naam voorzitter De heer Johan Takken
Telefoon 011 48 68 94
E-mail johan.takken@gmail.com
Website http://www.sjoelclubheers.be
   

 

Naam secretaris De heer Michel Vanoost
Telefoon 011 48 41 30
E-mail michel.vanoost@skynet.be
Website http://www.sjoelclubheers.be

15. Darts

Dartsclub Horpmaal

Naam voorzitter De heer Johnny Bienkens
Telefoon 012 44 15 80 of 0488 93 86 29
E-mail johnny-bienkens@hotmail.com
Website /
   

 

Naam secretaris Mevrouw Carla Laquay
Telefoon 0486 69 76 10
E-mail /
Website /

16. Tafelvoetbal

Tafelvoetbal Mike Boys

Naam voorzitter De heer Rudi Vermeulen
Telefoon 0475 58 34 55
E-mail /
Website http://www.facebook.com/demikeboys
   

 

Naam secretaris De heer Robbie Mignolet
Telefoon 0479 92 42 03
E-mail robbie.mignolet@telenet.be
Website http://www.facebook.com/demikeboys
   

17. Petanque

Petanqueclub KAREE Heers

Naam voorzitter De heer Roger Porta
Telefoon 011 48 56 21
E-mail rogerporta@skynet.be
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Yvo Peters
Telefoon 011 48 57 07
E-mail yvo.peters@scarlet.be
Website /
   

Petanqueclub Old Boys Vechmaal

Naam voorzitter De heer Leon Clenjans
Telefoon 012 74 41 12 of 0476 53 42 30
E-mail /
Website /
   

 

Naam secretaris De heer Joseph Capellen
Telefoon 012 74 45 88 of 0486 88 02 62
E-mail jef.capellen@telenet.be
Website /